Építésvezető

Nagy volumenű ipari parkok fejlesztésével foglalkozó partnerünk építésvezető munkatársat keres

Az Ön új cége:

Nagy volumenű ipari parkok fejlesztésével foglalkozó partnerünk a Közép-Európai régió egyik meghatározó építőipari szereplője. Jelenleg öt országban folynak nívós projektjeik. Magyarországon országszerte rendelkeznek kiemelkedő referenciákkal. Jelenleg Budapesten és környékén futó projektekre keresnek építésvezető munkatársat.

Az Ön új pozíciója:

  • Kivitelezés helyszíni felügyelete
  • Megrendelő képviselete
  • Alvállalkozói munkafolyamatok koordinálása, összehangolása
  • Műszaki átadási-átvételi folyamatokban való részvétel
  • Minőségi és műszaki követelmények ellenőrzése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnök vagy építészmérnök) végzettség
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Ipari létesítményeken szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • 3-5 év építőiparban szerzett tapasztalat
  • FVM jogosultság előny

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és előlépési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát. #1163303
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Budapest
Specialism
Építőipar
Ref:
1163303

Talk to a consultant

Talk to Cseh Tamas, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705229983