Épületgépész építésvezető

Épületgépész szakági építésvezetőt keresünk multinacionális ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapestre.
Az Ön új cége:

Épületgépész szakági építésvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ingatlanfejlesztő partnerünk csapatában Budapesten. A cég 'A' kategóriás irodaházak, logisztikai központok, luxus társasházak és bevásárló központok kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész építésvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Projektek épületgépész oldalának határidőre történő minőségi lebonyolítása
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, helyszíni koordináció
  • Ütemtervek elkészítése
  • Munkaterület megszervezése
  • Kapcsolattartás az érdekhordozókkal
  • Átadás-átvételi folyamatban való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész technikus vagy gépészmérnök végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat épületgépész szakági építésvezetésben

Mire számíthat partnerünktől?

  • stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, multinacionális háttér
  • kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + juttatási csomag + céges autó + cafeteria + bónusz)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk legfrissebb szakmai önéletrajzát. #1163495
Klik hier om het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.

Overzicht

Contractvorm
Permanent
Branche
Construction
Locatie
Budapest
Vakgebied
Referentie:
1163495

Spreek met een consultant

Spreek met Bosko Balazs, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Budapest

Telefoonnummer: 06 1 501 2416