Épületgépész műszaki ellenőr (Budapest / Debrecen)

Épületgépész műszaki ellenőrt keresünk mérnöki szolgáltatásokat nyújtó partnerünkhöz Debrecenbe/Budapestre.
Az Ön új cége:

Épületgépész műszaki ellenőr kollégát keresünk nemzetközileg elismert, teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, partnerünkhöz Debrecenbe/Budapestre. A cég élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények és A kategóriás irodaházak kivitelezésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész műszaki ellenőrre:

- Minőségbiztosítás a műszaki előírásoknak megfelelően
- Műszaki tartalmak ellenőrzése, javaslattétel a hibák kezelésére
- Kapcsolattartás a társszakágakkal
- Projekt helyszíni bejárások, szakági egyeztetéseken való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Aktív vagy kiváltható műszaki ellenőri jogosultság

Mire számíthat partnerünktől?

- Kiváló munkahelyi környezet, nagyméretű projekteken való részvétel
- Szakmai előrelépés lehetősége, nyelvtanulás támogatása

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1161524
Cliquez ici pour accéder à la politique de protection des données HAYS, qui fournit des informations détaillées sur la façon dont nous utilisons et protégeons vos informations personnelles, et vos droits par rapport à cela.

Résumé

Type de contrat
Permanent
Secteur d'activité
Építőipar
Localisation
Debrecen
Spécialité
Építőipar
Réf.:
1161524

Contactez-nous

Parlez à Bosko Balazs, en charge de cette offre, située à Budapest

Téléphone: 06 1 501 2416