Épületgépész projektvezető

Épületgépész projektvezetőt keresünk létesítménygazdálkodással és beruházással foglalkozó partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk több évtizedes múlttal rendelkező, létesítménygazdálkodással és beruházással foglalkozó partnerünkhöz. A cég belföldi és külföldi referenciái között szállodák, társasházak, közintézmények találhatóak meg.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Projektek épületgépész oldalának lebonyolítása
- Alvállalkozók munkájának koordinálása
- Határidők és műszaki előírások betartatása
- Ütemtervek és költségkeretek betartatása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

- Gépészmérnök végzettség (preferáltan épületgépész)
- Minimum 3-5 éves nagyprojekteken szerzett szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

- Teljes munkaidős, hosszútávú munkalehetőség
- Kiváló munkahelyi környezet
- Nagyvolumenű, külföldi projektekben való részvételi lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1163715
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1163715

Talk to a consultant

Talk to Bosko Balazs, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 1 501 2416