Épületgépész projektvezető

Épületgépész projektvezetőt keresünk multinacionális, mérnöki szolgáltatásokat nyújtó budapesti partnerünköz.
Az Ön Új cége

Épületgépész projektvezetőt keresünk nemzetközileg elismert, teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, partnerünkhöz Budapestre. A cég élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • A tervezési és engedélyezési dokumentációk alapján az épületgépészeti munkálatok ellenőrzése
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás, tervezés optimalizálás a műszaki specifikációk alapján
  • Minőségbiztosítás a műszaki előírásoknak megfelelően (minőségellenőrzés / jelentéstétel)
  • Az alvállalkozók irányítása és ellenőrzése
  • Mindennapos helyszíni munkavégzés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Gépészmérnök végzettség (épületgépész / vízi közmű)
  • Releváns tapasztalat gépész/épületgépész projektvezetésben, nagy volumenű ipari projekteken
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerüntől?

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Mutinacionális munkakörnyezet
  • Nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1143056

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Bosko Balazs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 1 501 2416