Épületgépész projektvezető

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk generálkivitelezéssel foglalkozó Budapesti partnerünk részére.
Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk több évtizedes piaci múlttal rendelkező generálkivitelzéssel foglalkozó partnerünk részére. A cég referenciái között társasházak, középületek, ipari csarnokok találhatóak meg.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Alvállalkozókkal történő közös munka támogatása; ellenőrzése
- Kivitelezési munkák szervezése, levezénylése
- Hatósági hozzájárulások beszerzése
- Határidők követése és betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

- Épületgépész mérnök végzettség
- Épületgépész kivitelezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

- Hosszútávú munkalehetőség
- Nagyvolumenű projekteken való részvételi lehetőség
- Kiváló munkahelyi környezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1167008
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1167008

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Bosko Balazs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 1 501 2416