Épületgépész projektvezető

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére
Az Ön új cége:

Épületgépész projektvezető kollégát keresünk nemzetközi hátterű generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére Kelet-Magyarországi régióban. A több évtizedes múlttal rendelkező cég a generálkivitelezés mellett, magas- és mélyépítéssel foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

- Alvállalkozókkal történő közös munka támogatása; ellenőrzése
- Kivitelezési munkák szervezése, levezénylése
- Hatósági hozzájárulások beszerzése
- Határidők követése és betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?

- Gépészmérnök végzettség
- Épületgépész kivitelezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Aktív vagy kiváltható FMV jogosultság

Mire számíthat partnerünktől?

- Versenyképes juttatási csomag (100%-ig bejelentett alapbér, céges telefon, laptop, autó, Cafetéria, képzések támogatása)
- Nagyvolumenű projekteken való részvételi lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1163496
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Kelet-Magyarország
Szakterület
Építőipar
Szám:
1163496

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Bosko Balazs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 1 501 2416