Épületgépész Revit modellező

Épületgépész Revit modellező kollégát keresünk budapesti BIM modellezéssel foglalkozó partnerünk csapatába
Az Ön új cége:

Épületgépész Revit modellező pozíció nyitott épületgépész tervezéssel, valamint BIM modellezéssel és menedzseléssel foglalkozó partnerünknél. A cég amellett, hogy nagyszabású itthoni projekteken vesz részt sok külföldi gigaprojektet is referenciái között tudhat már.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész Revit modellező a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- 3D gépészeti BIM modellek elkészítése
- Gépészeti ütközésvizsgálatok elvégzése
- Gépészeti rendszerek tervezése többféle tervező szoftver használatával (AutoCad, Revit, MicroStation)
- Együttműködés társtervezőkkel és egyéb szakágakkal

Mire van szüksége a sikerhez?

- Minimum középfokú szakirányú végzettség
- Modellezésben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
- Revit szoftver felhasználói szintű ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

- Hosszú távú munkavégzés és karrierlehetőség
- Nemzetközi projekteken való részvételi, fejlődési lehetőség
- Összetartó munkaközösség
- Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1162738
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Budapest
Specialism
Építőipar
Ref:
1162738

Talk to a consultant

Talk to Bosko Balazs, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 1 501 2416