Épületgépész tervező

Épületgépész tervező mérnököt keresünk budapesti partnerünk csapatába.
Az Ön új cége

Épületgépész tervező mérnök pozíció nyitott épületgépész tervezéssel, valamint BIM modellezéssel és menedzseléssel foglalkozó partnerünknél. A cég amellett, hogy nagyszabású itthoni projekteken vesz részt sok külföldi gigaprojektet is referenciái között tudhat már.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész tervező mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületgépész rendszerek önálló 3D-s tervezése
  • Tervdokumentáció összeállítása
  • Társszakágakkal való együttműködés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Releváns tapasztalat 3D-s épületgépész tervezésben
  • Angol vagy német

Mire számíthat partnerünktől?

  • Szakmai képzések
  • Összetartó munkaközösség
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1153439

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Bosko Balazs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 1 501 2416