Épületgépész tervező mérnök

Épületgépész mérnököt keresünk generál tervezéssel foglalkozó partnerünk budapesti csapatába.

Az Ön Új cége

Épületgépész mérnök
pozíció nyitott generál tervezéssel és mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozó partneremnél. A cég BIM technológia területén piacvezető szerepet tölt be.

Az Ön új pozíciója:

Az Épületgépész mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületgépész rendszerek önálló 3D-s tervezése
  • Társszakágakkal való együttműködés
  • Tervdokumentáció összeállítása
  • Kapcsolattartás a tervezés többi résztvevőjével

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Tervezési tapasztalat (minimum 3 év)
  • Felhasználó szintű Revit program ismeret
  • Angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nagyszabású külföldi és hazai projekteken való részvétel
  • Szakmai képzések
  • Home office és rugalmas munkaidőbeosztás
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1152956

Talk to a consultant

Talk to Bosko Balazs, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 1 501 2416