Épületvillamossági szerelésvezető

Épületvillamossági szerelésvezetőt keresünk nemzetközileg elismert, szakági kivitelező partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Épületvillamossági szerelésvezető pozíció nyitott budapesti szakági kivitelező partnerünknél. A cég 'A' kategóriás irodaházak, ipari csarnokok és középületek teljeskörű villamos kivitelezésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági szerelésvezetőre:

- Ajánlatadás és anyagrendelés ellenőrzése
- Projektek műszaki és gazdasági felügyelete az átadásig
- Elektromos építésvezetők és alvállalkozók irányítása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Munkák ütemezése, minőségi előírások és határidők betartatása a költségvetésnek megfelelően

Mire van szüksége a sikerhez:

- Villamos szakirányú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat (5+ év)
- Tervolvasási készség
- Nagyszabású referencia projektek
- Önálló, kreatív problémamegoldás
- Határozott fellépés, empatikus személyiség

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő, 100%-ig bejelentett juttatási csomag (versenyképes alapbér, cafeteria, céges autó magánhasználatra, bónusz, telefon és laptop a munkavégzéshez)
- Nagyméretű projektekben való részvétel
- Komoly előrelépési lehetőség, akár vezetővé is válhat

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1146768

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210