Épületvillamossági szerelésvezető

Épületvillamossági szerelésvezetőt keresünk nemzetközileg elismert, szakági kivitelező partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Épületvillamossági szerelésvezető pozíció nyitott budapesti szakági kivitelező partnerünknél. A cég 'A' kategóriás irodaházak, ipari csarnokok és középületek teljeskörű villamos kivitelezésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági szerelésvezetőre:

- Ajánlatadás és anyagrendelés ellenőrzése
- Projektek műszaki és gazdasági felügyelete az átadásig
- Elektromos építésvezetők és alvállalkozók irányítása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Munkák ütemezése, minőségi előírások és határidők betartatása a költségvetésnek megfelelően

Mire van szüksége a sikerhez:

- Villamos szakirányú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat (5+ év)
- Tervolvasási készség
- Nagyszabású referencia projektek
- Önálló, kreatív problémamegoldás
- Határozott fellépés, empatikus személyiség

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő, 100%-ig bejelentett juttatási csomag (versenyképes alapbér, cafeteria, céges autó magánhasználatra, bónusz, telefon és laptop a munkavégzéshez)
- Nagyméretű projektekben való részvétel
- Komoly előrelépési lehetőség, akár vezetővé is válhat

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Építőipar
Lokalizacja
Budapest
Obszar specjalizacji
Építőipar
Nr ref.:
1146768

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Altmann Andras, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Budapest

Telefon: +36704122210