Épületvillamossági tervező

Épületvillamossági tervező pozíció nyitott nemzetközileg elismert villamostervező partnerünknél Budapesten.
Az Ön új cége:

Épületvillamossági tervező pozíció nyitott nemzetközileg elismert, épületvillamossági tervező partnerünknél Budapesten. A cég 'A' kategóriás irodaházak, magas minőségű bevásárló központok, szállodák és ipari csarnokok erős- és gyengeáramú tervezésével foglalkozik. A 25 éves múltra tekintő családi vállalkozás mára már a piacvezető cégek egyike. Az innovatív és fiatalos csapat évente nagyjából 1.000.000 négyzetméter tervezését végzi igényes irodai környezetben.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági tervezőre:

- AutoCAD tervezői program használata
- Megrendelővel való kapcsolattartás
- Elosztó berendezések villamos tervezése
- Épületvillamossági tervezés (komplett erős- és gyengeáram)
- Projektek önálló ütemezése és lebonyolítása

Mire van szüksége a sikerhez?

- felsőfokú,műszaki végzettség (villamosmérnök)
- AutoCAD tervező program önálló használata
- Minimum 3 éves tapasztalat épületvillamossági tervezésben
- Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

- Modern irodai környezet, családias légkör
- Nagyvolumenű projekteken való részvétel
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, amely magában foglalja az egyéb juttatásokat is, teljesítményalapú bónusz, iskolázási és szakmai képzések támogatása)

Mit kell tennie most?

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát. #1125877
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Budapest
Specialism
Építőipar
Ref:
1125877

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210