Menü Keresés

Folyamatmérnök / Process Engineer

Folyamatmérnök - autóipar - angol/német - Heves megye

Gyártási tapasztalattal rendelkező precíz folyamatmérnököt keresünk multinacionális partnerünk megbízásából Heves megyébe. Megbízónk saját területén vezető autóipari gyártó, aki működő csapatába keres strukturált és szisztematikus gondolkodású folyamatmérnököt.

A vállalat versenyképes juttatási csomagot, nyelvi és szakmai tréningeket, innovatív és támogató munkakörnyezetet, valamint szakmai fejlődési lehetőséget kínál a jelentkező folyamatmérnök számára.

A folyamatmérnök legfontosabb feladatai lesznek:

- Gyártási folyamatok műszaki támogatása, optimalizálása
- Gyártási tevékenység fejlesztése
- Napi hibaelhárítás, megelőző tervek készítése
- Munkautasítások, felhasználói kézikönyvek, termelési dokumentációk karbantartása és elkészítése
- Technikusok támogatása és képzése
- Társosztályokkal való kapcsolattartás
- Gyártásfejlesztési projektekben való részvétel

Legfontosabb elvárások a jelentkező folyamatmérnökkel szemben:

- Felsőfokú mérnöki végzettség (preferált: gépész, villamos, mechatronika)
- Gyártásban szerzett tapasztalat
- Aktív középszintű angol és / vagy német nyelvtudás
- 3D-s tervezőprogramok gyakorlati ismerete

Éves juttatási csomag: 5.320.000 HUF-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Automotive
Hely
Heves megye
Szakterület
Engineering
Fizetés
5.320.000 HUF
Szám:
1053445

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Noemi Donka, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet, Budapest, 1054

Álláslehetőség megosztása