Épületgépész-karbantartási koordinátor

Épületgépész-karbantartási koordinátort keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatába.

Épületgépész-karbantartási koordinátor pozíció nyitott nagyszabású ingatlanfejlesztési projekteket megvalósító partnerünk budapesti csapatába.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész-karbantartási koordinátorra:

- Beszerzési igények felmérése, a beszerzés elindítása és nyomon követése
- OPEX tervek elkészítése, karbantartási tevékenység költségbecslése
- Karbantartási szerződések felülvizsgálata
- Karbantartási és javítási munkák nyilvántartása
- Ütemtervek és ellenőrzési listák összeállítása
- Karbantartási tervek felülvizsgálata
- Berendezéslisták folyamatos frissítése
- Karbantartási munkák teljesülésének felügyelete

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Releváns szakmai tapasztalat (3-5 év)
- Tűzvédelmi és klíma rendszerek kapcsán szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:

- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, cafeteria, bónusz, telefon, laptop)
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Hosszú távú karrierlehetőség

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar;ingatlan;kiskereskedelem
Szám:
1110217
Closing date
Thu Feb 28 11:59:59 GMT 2019

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Gyorgy Antal, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet, Budapest, 1054

Telefon: 0615012413

Álláslehetőség megosztása