Project manager - HVAC

Project manager-t (HVAC) keresünk jól ismert, ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatába.

Az Ön új cége:

Project manager (HVAC) pozíció nyitott nemzetközileg elismert, Budapest egyik legnagyobb fejlesztési beruházását megvalósító partnerünk csapatában. A cég több ezer hektárnyi területen kezel változatos ingatlan portfóliót.

A következő feladatokban számítanak a leendő Project manager-re (HVAC):

- Tervellenőrzés
- Projekt előkészítés műszaki támogatása (költségtervezés, beszerzés, engedélyeztetés)
- Projektek épületvillamos oldalának megvalósítása a műszaki átvételig
- Alvállalkozók koordinálása a beruházót képviselve
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Kivitelezés műszaki ellenőrzése
- Ütemtervek elkészítése és betartatása
- Hatóságokkal való kapcsolattartás

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
- Középszintű angol nyelvtudás
- Releváns szakmai tapasztalat épületgépész projektmenedzsmentben (3-5 év)

Mire számíthat partnerünktől:

- Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes alapbér, cafeteria, 1 havi bónusz, telefon, laptop, utazási költségek térítése a Budapest közigazgatási határán kívül esőknek)
- Hosszú távú karrierlehetőség, szakmai fejlődés
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos vállalati légkör

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1112196

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Balazs Bosko, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet, Budapest, 1054

Álláslehetőség megosztása