IT Researcher

HR assistant, HR asszisztens, IT researcher, IT sourcer, sourcer, researcher, sourcing, recruiter, HR

Partnerünk Budapesti székhelyű cégének bővítéséhez keres hosszú távra IT researcher kollégát!

A cég egy dinamikusan fejlődő és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, szoftverfejlesztést és informatikai háttérszolgáltatást nyújtó vállalat. Immár 8 éve erősíti a magyar IT szekció piacát.

Feladatok:

  • IT területen történő toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • IT szakemberek keresése szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, adatbázisokban
  • Hirdetések megjelentetése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon
  • Beérkező önéletrajzok alapján telefonos előszűrés
  • Szakmai interjúk szervezése
  • Jelöltek státuszának egyeztetése, szakmai tesztek kezelése
  • Részvétel kreatív toborzási anyagok készítésében, terjesztésében

Elvárások:

  • Toborzás-kiválasztás területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • Előny: tapasztalat IT recruitment területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office középszintű ismerete (Word, Excel, Office)
  • Nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Aktív és proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit a cég kínál:

  • Fejlődő nemzetközi, multinacionális vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Piacképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával!

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Üzleti tanácsadás
Hely
Budapest
Szakterület
Irodai Támogató Funkciók
Szám:
1114702
Closing date
Thu Jan 31 11:59:59 GMT 2019

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Viktoria Balint, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet, Budapest, 1054

Álláslehetőség megosztása