Könyvvizsgáló Asszisztens

Audit, könyvvizsgáló asszisztens, könyvvizsgáló, asszisztens

Könyvvizsgáló asszisztens

Partnerünk, egy 50 országon átívelő, német hátterű multinacionális cég, saját csapatába keres Könyvvizsgáló Asszisztens munkatársat!

Főbb feladatok:

  • Részvétel többféle üzletágban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatok könyvvizsgálatában
  • Asszisztensi feladatok elvégzése a teljeskörű könyvvizsgálat során
  • Auditokon való részvétel a könyvvizsgálóval együtt

Elvárások:

  • Számvitel szakon, vagy pénzügyi területen szerzett képesítés
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos német nelvtudás
  • Nemzetközi számvitel ismerete (IFRS, US GAAP)
  • Jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Modern iroda a belváros szívében
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató és összetartó csapat
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Korrekt kompenzáció túlóra esetén

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával!

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Pénzügyi és banki szolgáltatások
Hely
Budapest
Szakterület
Irodai Támogató Funkciók
Szám:
1115757
Closing date
28 Feb 2019

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Balint Viktoria, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7. Gránit torony 10. emelet, Budapest, Hungary, 1054

Álláslehetőség megosztása