Junior könyvelő - angol nyelvtudással

Pénzügyi munkatárs / Pénzügy / Junior Könyvelő / Könyvelés / Nemzetközi környezet

Neves multinacionális partnerünkhöz keresünk Junior Könyvelőt budapesti munkavégzéssel! Nagyszerű lehetőség kevés tapasztalattal rendelkezők számára, akik szeretnének pénzügyi területen több szakmai tapasztalatot szeretni, illetve fejlődni!

A junior könyvelő legfőbb feladatai:

- Szállítói számlák regisztrálása, könyvelése

- Hiányzó számlák bekérése

- Beszállítókkal való kapcsolattartás

- Hibás számlák kezelése, javítása

- Havi zárásokban való részvétel

- Társosztályokkal való együttműködés, kapcsolattartás

Az ideális jelölt folyékony angol nyelvtudással és felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik. Könyvelésben / pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit cserébe kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Modern környezet

- Hosszú távú munkalehetőség

- Stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Üzleti tanácsadás
Hely
Budapest
Szakterület
Üzleti kiszolgáló központok
Szám:
1115950
Closing date
30 Jul 2020

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Kruppa Camila, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony

Álláslehetőség megosztása