Karbantartás vezető

Karbantartás vezetése - nagysebességű automata gyártósorok -TPM és folyamatfejlesztés

Fő feladatok:

  • 4 műszakos karbantartó csoport vezetése, támogatása (mérnökök, technikusok-kb. 15-20 fő)
  • Nagysebességű (rövid ciklusidejű) automata és robot cellás gyártógépek technikai felügyelete, támogatása, javítása
  • A felmerülő problémák megoldása való aktív részvétel
  • Gépelérhetőség maximalizálása, gépállások és selejtek minimalizálása, hatékonyság növelés
  • Karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése (tervek, utasítások, tartalék alkatrész kezelés, kalibrálás, KPI-ok, ...)
  • Megelőző karbantartások levezénylése
  • Gépgyártókkal és társosztályokkal való aktív együttműködés
  • Medical szabványok és termelési környezet szerinti gyártási folyamatok kidolgozása és támogatása
  • ISO 14644 szabvány szerinti tisztaszobai gyártás támogatása, folyamatainak kialakítása

Elvárások az új kollégával szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a napi használathoz
  • Karbantartás vezetési több éves tapasztalat, teljesítmény mutatók ismerete
  • Automata gépekkel szerzett több éves tapasztalat
  • PLC és robotnyelv ismeret, 3D tervező szofter ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, rugalmasság

Előny:

  • ISO13485 és ISO14644 ismerete
  • Szervo hajtásokkal és kamerás ellenőrző rendszerekkel szerzett tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:

  • Részvétel egy Magyarországon egyedülálló termék gyártásának folyamatainak kialakításában
  • Széleskörű juttatási csomag, költözés támogatás
  • Nemzetközi háttér, támogató vállalati kultúra

Amennyiben szívesen pályázna a pozícióra, várjuk jelentkezését friss önéletrajzával együtt.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyártás/Termelés
Hely
Vas Megye
Szakterület
Műszaki
Fizetés
600000
Szám:
1114015

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Hizo Diana, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet

Álláslehetőség megosztása