QA/QC Support Specialist

Minőségügy, Gyógyszeripar,Minőségügyi Specialista, Friss diplomás Vegyészmérnök, Biomérnök, Kémia, Biokémia

Az Ön új cége

  • A világ egyik legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata

Az Ön új pozíciója:
  • Segítséget nyújt a kritikus minőségügyi problémák kezelésében a helyi és a regionális minőségügyi csapat számára
  • Támogatja a regionális minőségügyi folyamatokat és azok harmonizációját a régión belül
  • Felügyeli és nyomonköveti a minőségügyi problémák eszkalációs folyamatát, annak érdekében, hogy a minőségügyi problémák és az ezzel kapcsolatos frissítések időben megoldásra, továbbításra kerüljenek
  • Összegyűjti a minőségügyi adatokat/mutatókat heti, havi és negyedéves rendszerességgel a trendek azonosítása és nyomonkövetése céljából
  • Riportok, statisztikák készítése és bemutatása a vezető számára

Mire van szüksége a sikerhez
  • Felsőfokú végzettség vegyészmérnök, biomérnök, biokémia, kémia esetleg közgazdasági/statisztikus, műszaki területen
  • Friss diplomások jelentkezését is várjuk
  • Vegyipari vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Laborgyakorlat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Statisztikái módszerek haladó szintű ismerete
  • Előnyt jelent a strukturált problémamegoldó, hibakereső elvek ismerete

Mire számíthat partnerünktől:
  • Motiváló fizetési csomag
  • Cafeteria, Lakhatási támogatás
  • Remek karrier lehetőség
  • Professzionális munkakörnyezet

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Komárom-Esztergom Megye
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1115234

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Nora Viski, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony 10 emelet, Budapest, 1054

Álláslehetőség megosztása