Project Manager - Hotel

Project Managert keresünk ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk számára
Az Ön új cége: Magyarország egyik legnagyobb generálkivitelezői, ingatlanfejlesztési cég leányvállalata

Az Ön új pozíciója: Project Manager

Az Ön feladatai:
  • Kijelölt ingatlanfejlesztési (rész)projekt koordinációjában részvétel
  • vezető projektmenedzser támogatása
  • jelentések készítése
  • megbeszélések, egyeztetések, kooperációk eseti vezetése, jegyzőkönyv/emlékeztető összeállítása
  • ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • tervek ellenőrzése
  • építési napló vezetése
  • engedélyek beszerzésében való részvétel
  • beszerzések bonyolítása

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Építőmérnöki végzettség (elsősorban infrastruktúra szakirány)
  • 1-2 szakmai tapasztalat
  • építőipari beruházások előkészítésében, lebonyolításában, megvalósításában szerzett tapsztalat előnyt jelent
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magas szintű MS Office ismeret
  • Archicad, Autocad felhasználó szintű ismerete
  • Önálló döntések meghozatalára való képesség, precíz, rugalmas csapatjátékos

Mire számíthat partnerüntől?
  • versenyképes fizetés
  • komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • jó csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, megbízható vállalati háttér

Mit kell tennie most?

Amennyiben felkeltette érdeklődését az alábbi lehetőség, kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el nekünk legfrissebb önéletrajzát.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1112596

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Szalai Bence, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony

Álláslehetőség megosztása