Építészmérnök - projektkoordinátor

- lehetőség frissdiplomás vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkezőknek

Hazai partnerünk keres új építészmérnök – projektkoordinátor munkatársat aktuálisan futó projektjei kapcsán. A cég nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik, így lehetőség nyílik az angol nyelv használatára is a munkavégzés során.

Lokáció: Budapest és környéke

Feladatok:

  • A cég épületeinek karbantartása (csarnokok, iroda, logisztikai létesítmény stb.)
  • Karbantartási és beruházási munkák előkészítése, műszaki tartalom meghatározása, költségbecslés készítése
  • Kivitelezési munkák pályáztatásában való részvétel, a munkák komplex lebonyolítása
  • Épületszerkezeti hibák elemzése, műszaki megoldások kidolgozása
  • Üzemeltetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Építészmérnöki diploma
  • Épületek üzemeltetése, karbantartása terén szerzett tapasztalat
  • Beruházás terén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és jó elemző képesség
  • AutoCAD ismerete

B kategóriás jogosítvány

  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Kivitelezés terén szerzett tapasztalat
  • SAP használatában szerzett tapasztalat
  • REVIT ismerete

Kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Ingatlan, befektetés
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1125318

Álláslehetőség megosztása