Fejlesztési analitikai menedzser

Fejlesztési analitika, manager, HPLC, GC, stabilitásvizsgálat, készítményfejlesztés

Az ön új cége
Gyógyszeripari partnerünk részére keresünk fejlesztési analitikában jártas, vezetői tapasztalattal rendelkező kollégát középvezetői szintre.

Az ön új feladatköre

  • Analitikai fejlesztési csapatok regulatory és GMP szabályok szerinti szakmai irányítása;
  • a fejlesztési analitikai csapatok munkájának szervezése, koordinálása, inspekciókon való részvétel;
  • a készítményfejlesztési projektek analitikai tevékenységeinek tervezése, felügyelete;
  • társegységekkel való szakmai kapcsolattartás;
  • a területre vonatkozó szabályzatok ismerete és értelmezése a törzskönyvi elvárások szerint;
  • beruházási tervek készítése;
  • riportálás a projektek analitikai eredményeiről a projektvezetés felé.

Mire van szüksége a sikerhez

  • Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség;
  • 3+ év fejlesztési analitikai területen szerzett tapasztalat;
  • 3+ év vezetői tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • megfelelő konfliktuskezelési, döntéshozatali, valamint szervezési képességek megléte;
  • önállóság a magasabb szintű döntések előkészítése kapcsán.

Mire számíthat

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában;
  • változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa:
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Budapest
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1136932

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Altmann Vivien, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 36703802102

Álláslehetőség megosztása