Automatizálási mérnök

Észak-magyarországi autóipari gyártópertnerünk Automatizálási Mérnök kollégával szeretne bővülni.

Az Ön új cége

Partnerünk egy belga-magyar tulajdonú gyártócég, amely több évtizede tervez és gyárt belsőépítészeti elemeket prémium kategóriás gépjárművekbe. Jelenleg világszerte jelenlévő 1000 fős szakértői csapatuk 14 nemzetiséggel dolgozik az autók belsőjének szebb megvalósításáért.

Az Ön új pozíciója

  • Kuka és Fanuc gyártmányú robotok programozása és üzemeltetése (workvisual program ismeret)
  • Robot programok optimalizálása, ciklusidők csökkentése
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • Robot cellák üzembe helyezési feladatainak elvégzése
  • Részvétel az új gyártósorok fejlesztésében

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Minimum középfokú műszaki végzettség informatika, automatika technikus vagy robotika szakirány.
  • Multinacionális gyártó környezet hasonló tapasztalat, 3 év
  • Felelősségteljes, önállóan dolgozó precíz személyiség.
  • Projekt és rendszer szemléletű gondolkodásmód
  • Előny: felsőfokú műszaki végzettség (villamos-; mechatronikai-; automatizálási mérnök; mérnök informatikus etc.) továbbá angol nyelvismeret

Mire számíthat partnerünktől?

  • Kiemelkedő bérezést és juttatási csomagot
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőséget
  • Modern, tiszta munkakörnyezetet
  • Stabil munkahelyet fejlődő partnerünknél

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Pest megye
Specialism
Engineering
Ref:
1151299

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312