Automatizálási Mérnök

Siemens S7 / Beckhoff / Universal / PLC / Automatizálás

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A gyártósorok specifikálásában, tervezésében, kialakításában való részvétel, specifikációk készítése (automatizálás, folyamat, paraméterek, eszközök, layout, stb.)
  • Automatizációs intézkedések kidolgozása és bevezetése.
  • Automata sorok, cellák karbantartása, fejlesztése, PLC, gépegység és robot programok, paraméterek fejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos együttműködés a termék és gyártógépek fejlesztőivel
  • Gépgyártások folyamatos követése, ellenőrzése, gépátvételek elvégzése, dokumentálása
  • Gépek telepítése, felfuttatása a projekt és felfutási terveknek megfelelően
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és
  • Gyártó sorok, eszközök karbantartási utasításainak elkészítése, karbantartók, operátorok oktatása
  • Esetlegességgel új cellák fejlesztése, tervezése, megépítése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeret
  • Nagy sorozatú gyártásban való tapasztalat
  • AutoCad, 3D, alaktrész tervezési ismeret
  • Servo drive ismeretek

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Versenyképes alapbér + juttatási csomag
  • Szabadkezet kapsz a munkád során
  • Szakmai fejlődés és előrelépés biztosított
  • Home Office lehetőség alkalom adtán az adminisztrációs feladatokra
  • Külföldi utazási lehetőség
#1159823
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Engineering
Location
Vas megye
Specialism
Engineering
Ref:
1159823

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312