Automatizálási Mérnök

Siemens S7 / Beckhoff / Universal / PLC / Automatizálás

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A gyártósorok specifikálásában, tervezésében, kialakításában való részvétel, specifikációk készítése (automatizálás, folyamat, paraméterek, eszközök, layout, stb.)
  • Automatizációs intézkedések kidolgozása és bevezetése.
  • Automata sorok, cellák karbantartása, fejlesztése, PLC, gépegység és robot programok, paraméterek fejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos együttműködés a termék és gyártógépek fejlesztőivel
  • Gépgyártások folyamatos követése, ellenőrzése, gépátvételek elvégzése, dokumentálása
  • Gépek telepítése, felfuttatása a projekt és felfutási terveknek megfelelően
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és
  • Gyártó sorok, eszközök karbantartási utasításainak elkészítése, karbantartók, operátorok oktatása
  • Esetlegességgel új cellák fejlesztése, tervezése, megépítése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeret
  • Nagy sorozatú gyártásban való tapasztalat
  • AutoCad, 3D, alaktrész tervezési ismeret
  • Servo drive ismeretek

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Versenyképes alapbér + juttatási csomag
  • Szabadkezet kapsz a munkád során
  • Szakmai fejlődés és előrelépés biztosított
  • Home Office lehetőség alkalom adtán az adminisztrációs feladatokra
  • Külföldi utazási lehetőség
#1159823
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Mérnöki terület
Hely
Vas megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1159823

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Vagner Barna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 866 2312