Beszállítói minőségügyi mérnök (Elektronikai autóipari terület)

Budapesti autóipari elektronikai partneremhez keresek HOlehetőséggel beszállítói minőségügyi mérnököt!

Az Ön új cége
Partnerünk egy nemzetközi elismert gyártó- és kutatás-fejlesztő cég az autóipari szektorban! A cég folyamatosan növekvő, bővülő és stabil háttérrel rendelkezik. Fő profiljuk a gépjárművekben lévő komplex, safety komponensek előállítása. A leendő kollégájukat megnövekedett projektjeik, növekedésük okán várják csapatukba! A cégcsoport fő célja, hogy autók milliói haladhassanak intelligens rendszereikkel és biztonságosabbá, komfortosabbá tegyék a mindennap vezetést! Ha szívesen belelátnál kutatási-fejlesztési projektekbe várom jelentkezésed!

Feladatai az új pozícióban:

  • E/E (elektomos és elektronikus) komponens beszállítói termék, projekt és a folyamatok problémáinak kezelése, minőségbiztosítása
  • Vevői visszáruk komponens hibája esetén hiba lekövetése
  • Beszállítói analízis reklamációs folyamatok nyomon követése
  • A beszállítótól kapott 8D-k elfogadása/elutasítása, az eredmények továbbítása a garanciális koordinátor és garanciális mérnök felé
  • A belső és beszállítói 8D tevékenységek nyomon követése
  • Vevői és beszállítói minőségügyi problémák kezelése
  • A beszállítói hibamenedzsementhez szükséges belső inputok előállításának koordinációja, pl: speciális technikai követelmények és rajzok
  • Minőségbiztosítási tevékenységek tervezése, végrehajtása, követése
  • Problémamegoldási és változáskezelési folyamatok betartása és betartatása
  • Segédletek, folyamattámogató eszközök, statisztikák, riportok készítése
  • Külső és belső auditok, felmérések támogatása és végrehajtása, Commodity osztály támogatása
  • A garanciális mérnök támogatása a vevő által támasztott követelmények érdekében

Mire van szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Előny az SQA munkaköri rutin
  • Elektronikai gyártásban és autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Előnyként értékeljük:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Félvezetőgyártásban vagy R&D hátterű cégnél szerzett rutin

Mire számíthat partnerünktől

  • Modern irodai környezet, kreatív munkatér
  • Céges közössségi tér, saját moziterem és bár
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatások(cafeteria és bónusz)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Nyelvtanulási lehetőség (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

#1164306
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Autóipar
Location
Budapest
Specialism
Műszaki
Ref:
1164306

Talk to a consultant

Talk to Darai Dora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 70 412 2196