Beszállítói Minőségbiztosítási Menedzser (elektronikai-autóipari terület)

Budapesti autóipari-elektronikai cégnél nyílt HO-val beszállítói minőségbiztosítási menedzser pozíció!

Beszállítói minőségbiztosítási menedzser (elektronikai-autóipari terület)

Az Ön új cége
Partnerünk egy nemzetközi elismert gyártó- és kutatás-fejlesztő cég az autóipari szektorban! A cég folyamatosan növekvő, bővülő és stabil háttérrel rendelkezik. Fő profiljuk a gépjárművekben lévő komplex, safety komponensek előállítása. A leendő kollégájukat megnövekedett projektjeik, növekedésük okán várják csapatukba! A cégcsoport fő célja, hogy autók milliói haladhassanak intelligens rendszereikkel és biztonságosabbá, komfortosabbá tegyék a mindennap vezetést! Ha szívesen belelátnál kutatási-fejlesztési projektekbe itt a lehetőség!

Feladatai az új pozícióban:

  • A beszállítók stratégiai kiválasztási folyamatának és a beszerzés előkészületének támogatása
  • Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó beszállító látogatása (ECU); részvétel és együttműködés a potencia analízisekben (VDA 6.3)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (Fejlesztéssel, beszerzéssel, logisztikával, minőségüggyel / beszállítókkal)
  • A beszállítói APQP projekt hatékony vezetése és felügyelete
  • A fejlesztési szakaszban fellépő minőségügyi problémák elemzése és feldolgozása, a beszállítói hibajavító intézkedések felügyelete (beszállítói KPI-ok használatával)
  • Első minta jóváhagyása (PPAP / VDA 2), beleértve a folyamat jóváhagyási auditokat is
  • A beszállítók minőségének fejlesztése, beleértve a Lessons Learned-ök alkalmazását
  • A gyárak minőségügyi felelőseinek igény szerinti támogatása
  • A projektvezető támogatása a nominálástól egészen a sorozatgyártásig. Támogatást nyújt a fejlesztés alatt felmerülő tervezési, alapanyaghasználati, gyártási folyamat, ellenőrzési módszerek feladataiban
  • Változási kérelmek, eltérés engedélyek feldolgozása a sorozatgyártásban levő alkatrészekre

Mire van szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat és lehetőleg SQA területen szerzett rutin
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai gyártásban és autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Utazási hajlandóság (munkaidő kb. 25%-a)

Előnyként értékeljük:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Félvezetőgyártásban vagy R&D hátterű cégnél szerzett rutin

Mire számíthat partnerünktől

  • Modern irodai környezet, kreatív munkatér
  • Céges közössségi tér, saját moziterem és bár
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatások(cafeteria és bónusz)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Nyelvtanulási lehetőség (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

#1164307
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Autóipar
Location
Budapest
Specialism
Műszaki
Ref:
1164307

Talk to a consultant

Talk to Darai Dora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 70 412 2196