Beszerző Mérnök - Infrastruktúra/Mélyépítés

Magyarországon elismert egyik legnagyobb generálkivitelező Beszerző Mérnököket keres csapatába.
A következő feladatokban számítanak a leendő Beszerző Mérnökre:
- Árajánlatok készítésében való részvétel;
- Kiviteli tervek alapján mennyiség számolás;
- Árajánlat kérés; árajánlatok kiértékelése, összehasonlítása;
- Kapcsolattartás alvállalkozókkal és beszállítókkal;
- Műszaki egyeztetés a projektvezetővel és a külső partnerekkel;
- A tervezettel műszakilag egyenértékű, alternatív megoldások kidolgozása;
- Utókalkuláció.

Mire van szüksége a sikerhez:
- Építő- vagy építészmérnök képzettség
- Ismeretek az alábbi szakterületeken: földmunka, útépítés, közműépítés, kerítés építés, kertészet
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad)
- Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzés
- Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny:
- Szakmai tapasztalat
- “B” kategóriás jogosítvány
- Aktív német/angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől:
- Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalat
- 100% bejelentett munkavállalók
- Gyors előre jutási lehetőség
- Kihívást jelentő projektek
- Fiatalos és modern környezet

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest, Győr, Kiskunhalas
Szakterület
Építőipar
Szám:
1143091

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142