Business Analyst - Instant Payment System

Visio | SQL | Workflow | Agile

Az új cégről:

Cégünk a hitelintézetek közül elsőként bevezette az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.
Az agilis munkamódszer negyedéves időszakokban gondolkozik, minden egyes squad (csapat) munkája nagyon alaposan meg van tervezve, így gyakorlatilag a kéthetes sprintekben van meg az önállósága a dolgozóknak. Az agilis szervezetben sokkal nagyobb jelentősége van a csapatmunkának, mint az eddigiekben.

Ha Te olyan bankban szeretnél dolgozni, ahol a fentiek számodra fontosak, akkor gyere és csatlakozz csapatunkhoz!

Az új feladatokról:

  • Pénzforgalmi rendszer Business Analyst szerepkörének ellátása.
  • Üzleti területekkel, leánybanki társterületekkel együttműködés.
  • Üzleti igényekből technikai/funkcionális specifikációk készítése.
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása.
  • A tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, integrált tesztekben való részvétel, tesztelési forgatókönyv és jegyzőkönyv készítése).
  • Kapcsolattartás IT társterületekkel, valamint külföldi szállítóval.
  • Információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése és támogatása.
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatása, adatnyújtás.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség és/vagy legalább 3 éves pénzintézeti releváns tapasztalat.
  • Szakmai, aktív középfokú angol nyelvismeret.
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások/rendszerek közötti hibakeresésben szerzett tapasztalat (log elemzés, trace).
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és/vagy rendszerszervezői ismeret.
  • Kiváló elemző- és dokumentációs képesség.
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat.
  • Informatikai rendszerek használatában való jártasság.

Mit kínálunk cserébe:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások.
  • Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül.
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása.
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet.
  • Agilis munkakultúra

Mit kell tennie:

Amennyiben érdekli ez az álláslehetőség, klikkeljen a "apply now" fülre, majd csatoljon nekünk egy naprakész másolatot a CV-jéről, vagy keressen minket telefonon! Amennyiben ez a lehetőség nem kifejezetten az, amit keres, de aktív álláskereső, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, hogy segíteni tudjunk az Ön karrierjútjának legmegfelelőbb pozíciót megtalálni. #1162121
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Data & Advanced Analytics
Ref:
1162121

Talk to a consultant

Talk to Peter David, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06704122193