Clinical Sales Specialist

Inervention, angiology, radiology, medical devices, orvostechnikai eszköz, értékesítés, sales

Az Ön új cége:

Partnerünk intervenciós neurológia, radiológia és kardiológia területén dinamikusan fejlődő vállalat. Legfőbb küldetésük, hogy az orvosok és nővérek munkáját high-end eszközök forgalmazásával biztosítsa.

Az új Clinical sales specialist feladatai lesznek:

  • A cég által képviselt, high-end perifériás intervenciós eszközök bevezetése a piacra
  • Ügyfelek látogatása az egész ország területén
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A szállítói partnerekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek, ügyfelek felkutatása az adott területen
  • A területi értékesítési célok, tervek teljesítése
  • Termék tréningek, referálók tartása orvosok részére
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • A konkurens termékek és a piaci változások folyamatos nyomon követése
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Marketing kampányok tervezése és lebonyolítása
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken való aktív részvétel

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • Orvostechnikai eszköz vagy gyógyszer értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfél orientált szemlélet,
  • Kiemelkedő értékesítési készség,
  • Határozott, céltudatos, siker- és teljesítményorientált személyiség
  • Asszertivitás
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • Kellemes, határozott személyiség
  • Meggyőző fellépés és jó megjelenés
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány

Amire partnerünktől számíthat:

  • Piaci átlagot meghaladó alapfizetés+bónusz+autó
  • Magasszintű szakmai tréningek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Budapest
Specialism
Life Sciences
Ref:
1156473

Talk to a consultant

Talk to Viski Nora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 0036704895290