Commercial Property Manager

Commercial Property Manager-t keresünk laboratóriumi eszközöket gyártó partnerünkhöz Budapestre.
Az Ön új cége
Commercial Property Manager kollégát keresünk laboartóriumi eszközök gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó partnercégünkhöz. A cég már 70 éve van jelen a piacon, tevékenységük a minőségre és a vásárlók igényeinek kielégítésére koncentrálódik.

Az Ön új pozíciója
  • A létesítmények karbantartására és szolgáltatásaira vonatkozó bevált gyakorlatok biztosítása az EMEA különböző helyszínein (mint például a megelőző és reaktív karbantartás, javítások, látogatói befogadási /őrszolgálat, riasztásfigyelés / vészhelyzeti reagálás, beszerzési támogatás stb.)
  • Gazdasági folyamatok, költségvetések és szerződések nyomon követése az SAP-n keresztül
  • Személyzeti felelősség egy kb. 3 fős csapat számára (facilitys kollégák)
  • Szoros együttműködés a külső partnerekkel, helyi vezetői csapatokkal, beszerzéssel és jogi-pénzügyi csapattal
  • Szolgáltatási, karbantartási és javítási szerződések tervezése, felülvizsgálata és a szolgáltatók irányítása
  • Az üzembiztonság és az összes hatósági követelménynek való megfelelés biztosítása
  • Ingatlanok: irodák, gyártócsarnokok

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Facility management, villamosmérnöki és/vagy ellátási mérnöki végzettség vagy hasonló képesítés (valamilyen mérnöki végzettség)
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló területen – Property Management, Facility Management (gyártó cég előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős gyakorlat a szolgáltatók vezetésében és motivációjában
  • Az MS Office ismerete, előny az SAP
  • Barátságos és szolgáltatás-orientált ügyfélszolgálat
  • Utazásra való hajlandóság (kb. havonta egyszer)

Mire számíthat partnerünktől?
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakör, hetente többszöri homeoffice lehetőség
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (éves bónusz, laptop, telefon, cafeteria, utazási finanszírozás)

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1165926
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Ingatlanpiac
Location
Budapest
Specialism
Ingatlan
Ref:
1165926
Closing date
9 Sep 2022

Talk to a consultant

Talk to Leszkovszki Anna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122195