Construction Project Assistant

Piacvezető ingatlanfejlesztő Partnerünk Project Asszisztens munkatársat keres budapesti csapatába.

Az Ön új cége
Ingatlanfejlesztéssel és befektetéssel foglalkozó Partnerünk budapesti irodájába új Project Asszisztens kollégáját keresi.

Az Ön új pozíciója
  • Szerződések, teljesítési igazolások készítése
  • Projektek pénzügyi nyomon követése
  • Tervek, dokumentumok kezelése
  • Funkcionális területi kollégákkal való együttműködés
  • Kapcsolattartás, adminisztratív támogatás

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Középfokú építőipari, gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Alapos, igényes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Mire számíthat Partnerünktől?
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1152138

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210