Construction Quality Coordinator

Multinacionális lebonyolító partnerünk minőség koordinátort keres ipari létesítmény projektekhez

Az Ön új cége:

A világ egyik legnagyobb mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással foglalkozó multinacionális vállalata, főként élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények tervezésével is kivitelezésével foglalkozik. Jelenleg minőség koordinátor munkatársat keresnek budapesti irodájukba, építőipari tapasztalattal.

Az Ön új pozíciója:

  • Minőségi követelmények ismertetése és koordinálása
  • Minőségügyi eljárások kidolgozása és felügyelete
  • Műszaki és minőségi dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Felmerülő minőségügyi problémák megoldása, megelőző intézkedések felügyelete
  • Minőségügyi rendszerek és auditok irányítása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari vagy műszaki)
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló minőségellenőrzésben szerzett jártasság
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Legalább középszintű aktív angol nyelvismeret

Mire számíthat partnerünktől?

  • Kiemelt bérezés
  • Éves bónuszrendszer, magánegészségügyi biztosítás
  • Rugalmas munkarend, távmunka lehetősége
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített angol nyelvű szakmai önéletrajzát. #1164674
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1164674

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Cseh Tamas, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36705229983