Customer Service Representative

Vevői kapcsolattartó logisztikus - Autóipar

Autóipari beszállító partnerünk munkatársát keresi a következő pozícióra
Logisztikai vevői kapcsolattartó

A leendő munkatárs fő feladatai:

A rendelkezésre álló készletek figyelembe vételével a vevői igényeknek megfelelő áru határidőre történő kiszállításával kapcsolatos kommunikáció és ügyintézés:

  • Vevői kapcsolattartás, a kiszállításokkal kapcsolatos információk megosztása szervezeten belül és kívül
  • Vevői megrendelések feldolgozása
  • Kiszállítások megtervezése velső illetve partneri portálokon
  • Határidők nyomonkövetése, szükség eseten belső eszkalációk indítása
  • Alapadatok karbantartása (ERP, ill. vevői adatbázisokban
  • Gyártástervezés támogatása, priorizálás
  • Számlák felülvizsgálata (speditőrszámlák)
  • EDI adatok rendszeres ellenőrzése és feldolgozása
  • Kiszállítási és vám okmányok elkészítése a ERP-bn, ill. egyéb programokban
  • Fuvarszervezés, ügyintézés
  • Kapcsolattartás szállítmányozókkal, hatóságokkal

Az ideális jelölt rendelkezik a következőkkel:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves gyártó cégnél szerzett tapasztalat, mérnökség területen
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Szervezőképesség
  • Helyzetfelismerő képesség

Mire számíthat partnerünktől:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Motivációs prémium
  • Cafeteria csomag
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Német vállalati kultúra
#1166315
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Stała
Branża/Sektor
Ellátási lánc és logisztika
Lokalizacja
Budapest
Obszar specjalizacji
Logisztika
Nr ref.:
1166315

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Mizsei Marton, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Budapest

Telefon: +36705186606