Customs Broker

Vámügyintéző - Customs Broker

Vámügyintéző

  • Intenzíven együttműködő
  • Önállóan és csapatban is szeret dolgozni
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • Szállítmányok érkeztetése
  • A vám koordinátorok által rögzített számla adatok ellenőrzése
  • A napi import és export vámkezelések végrehajtása
  • Kommunikáció a fuvarozókkal, beszállítókkal és vevői partnerekkel írásban, esetenként angolul
  • Kommunikáció logisztikai csapattal, raktárral, társosztályokkal valamint a NAV munkatársaival
  • Vámhivatali ügyintézés, közreműködés a hatósági eljárásokban
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása közvetlen felettes utasítása szerint
  • A CTC manager által meghatározott vámszakmai területen végzett munka felügyelete

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek/készségek:

  • Érettségi & OKJ-s vámszakmai végzettség
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó konfliktuskezelő és probléma megoldó készség

Előnyként értékeljük:

  • Releváns munkatapasztalat
  • Angol nyelv közép szintű ismerete
  • Régens vámszoftver ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat
  • Sign-on bónusz: belépéskor 1 havi bruttó munkabér*

Munkavégzés helye: Gyál

#1163131
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Supply Chain & Logistics
Location
Pest megye
Specialism
Logistics
Ref:
1163131

Talk to a consultant

Talk to Mizsei Marton, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705186606