Data Scientist

Data Scientist munkatársat keresünk világszerte ismert német energiaipari vállalathoz Budapestre!

Az új céged

A vállalatunk fő küldetése, hogy a növekvő globális energiaigényekben technikai támogatást nyújtson ügyfeleinek miközben fenntarthatóbbá teszik energiafelhasználásunkat. Német hátterű cégként egyike vagyunk Európa legnagyobb ipari vállalatának számos külföldi kirendeltségünkkel és több mint 91.000 fős globális csapatunkkal.

Csapatunkba keresünk bővülés miatt új Data Scientist kollégát. A leendő kolléga hazánkban ritkább, ám külföldön jól bejáratott technológiai eszközökkel dolgozhat: pl. SAP Analytics cloud, Alteryx, Snowflake.

Ha több éves rutinod van data területen, szívesen dolgozol egyedi technológiai eszközökkel, angolul is magabiztosan beszélsz akkor ez a lehetőség rád vár!

Feladatai az új pozícióban:

  • Részvétel és iránymutatás a digitalizációs stratégia felállításában egy nemzetközi csapatban
  • Automatizált adattárolási és adatelemzési megoldások megtervezése és bevezetése az összetett pénzügyi adatok elemzésére
  • Felelősségvállalás a szisztematikus pénzügyi folyamatok, adatértékelési- és vizualizációs eszközök létrehozásáért
  • A meglévő BI megoldások értékelése és hatékony BI-környezet létrehozása, fenntartása az irányított adatelemzési és automatizált megoldások elérhetőségéért
  • Saját javaslatok megfogalmazása a BI terület fejlesztésére vonatkozóan, új technológiák bevezetése

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 tapasztalat data/BI területen
  • Rutin a következő technológiák használata közül néhányban legalább: SAP Analytics cloud, Alteryx, UI Path, Power BI, Tableau, Snowflake, Jedox
  • Folyékony angol nyelvtudás (nemzetközi csapatba kerül majd az új kolléga, napi nyelvhasználat)

Előnyként értékeljük:

  • A fentieken kívül további BI megoldások ismerete
  • Tapasztalat műszaki vállalatnál, esetleg kifejezetten energiaipari szektorban

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Szakmai fejlődési lehetőség és digitalizációs projektek vezetése egy nemzetközi pénzügyi csapatban
  • Heti 2 home office lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy biztos, jó hírű német vállalatnál
  • Energiaipari terület megismerése
  • Versenyképes juttatási csomag (tapasztalatoktól függő alapbérezés, cafeteria, éves bónusz)
  • Kiváló munkafeltételek (céges munkaeszközök – telefon, laptop, saját étterem és ebédlő, ingyen kávé, üdítő)

Mit kell tenned most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát angol nyelven!

#1158677
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Data & Advanced Analytics
Ref:
1158677

Talk to a consultant

Talk to Darai Dora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 70 412 2196