Data Scientist

Data Scientist munkatársat keresünk világszerte ismert német energiaipari vállalathoz Budapestre!

Az új céged

Data területen otthonosan mozogsz néhány technológiában ezek közül: SAP Analytics Cloud, Alteryx, Tableau, UI Path, (Microsoft) Power BI, Snowflake, Jedox? Esetleg némi pénzügyi háttérrel is rendelkezel? Folyékony az angolod? Szívesen vagy útmutató szerepkörben mások számára?

Akkor ez a lehetőség neked szól. Finance szakterületünkre keresünk Data Scientist kollégát, aki kézbe veszi az adat-terület automatizációját és hatékony megoldásokat tud kidolgozni csapatunkkal közösen az adatelemzés, adatvizualizáció témájában.

A vállalatunk fő küldetése, hogy a növekvő globális energiaigényekben technikai támogatást nyújtson ügyfeleinek miközben fenntarthatóbbá teszik energiafelhasználásunkat. Német hátterű cégként egyike vagyunk Európa legnagyobb ipari vállalatának számos külföldi kirendeltségünkkel és több mint 91.000 fős globális csapatunkkal.

Tegyük ma mássá a holnap jövőjét, csatlakozz nemzetközi pénzügyi csapatunkba és koordináld te a data projektjeink megvalósítását! Várjuk jelentkezésed!

Feladataid az új pozícióban:

  • Részvétel és iránymutatás a digitalizációs stratégia felállításában egy nemzetközi csapatban
  • Automatizált adattárolási és adatelemzési megoldások megtervezése és bevezetése az összetett pénzügyi adatok elemzésére
  • Felelősségvállalás a szisztematikus pénzügyi folyamatok, adatértékelési- és vizualizációs eszközök létrehozásáért
  • A meglévő BI megoldások értékelése és hatékony BI-környezet létrehozása, fenntartása az irányított adatelemzési és automatizált megoldások elérhetőségéért
  • Saját javaslatok megfogalmazása a BI terület fejlesztésére vonatkozóan, új technológiák bevezetése

Mire van szükséged a sikerhez

  • Releváns felsőfokú végzettség (pl. gazdasági informatika, matematika, informatika, pénzügy, közgazdász vagy más mérnöki területeken)
  • Minimum 3 éves tapasztalat data/BI területen: adatelemzésben, adatarchitektúra és adatvizualizáció területén (ideális esetben pénzügyi és kontrolling szakterület kontextusában)
  • Rutin a következő technológiák használata közül néhányban legalább: SAP Analytics cloud, Alteryx, UI Path, Power BI, Tableau, Snowflake, Jedox
  • Folyékony angol nyelvtudás (nemzetközi csapatba kerül majd az új kolléga, napi nyelvhasználat)
  • Személyiséget tekintve: remek szervezői és elemzői képesség, céltudatosság, folyamat- és eredményorientáltság, out of the box gondolkodásmód, proaktivitás

Előnyként értékeljük:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat: (pl. pénzügyi szolgáltató cégnél data/BI rutin, vagy korábbi pénzügyes munkakörben szerzett tapasztalatok)
  • A fentieken kívül további BI megoldások ismerete
  • Tapasztalat műszaki/mérnöki vállalatnál vagy energiaparban kifejezetten

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Szakmai fejlődési lehetőség és digitalizációs projektek vezetése egy nemzetközi pénzügyi csapatban
  • Heti 2-3 home office lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy biztos, jó hírű német vállalatnál
  • Energiaipari terület megismerése
  • Versenyképes juttatási csomag (tapasztalatoktól függő alapbérezés, cafeteria, éves bónusz)
  • Kiváló munkafeltételek (céges munkaeszközök – telefon, laptop, saját étterem és ebédlő, ingyen kávé, üdítő)

Mit kell tenned most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát angol nyelven!

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Mérnöki terület
Hely
Budapest
Szakterület
Data & Advanced Analytics
Szám:
1158677

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Darai Dora, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196