Donorvizsgáló orvos

Plazma, plasma, donorvizsgáló orvos,

Az ön új cége

Magyarországi plazma centerekbe keresünk donorvizsgáló orvost. Békéscsabai / Szolnoki / Tatabányai / Kecskeméti plazma centrumba is keresünk. Ezenfelül Budapesti lakcímmel centrumlátogató orvos pozícióba keresünk jelöltet.

Az ön új feladatköre

  • Plazmaadók előírt állapotfelmérésének és a szükséges vizsgálatok elvégzése
  • Állandó orvosi felügyeletet biztosítása a centrumokban
  • Plazmafereziseket orvosszakmai felügyelete
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Centereinkben dolgozó orvosok munkájának támogatása

Mire van szüksége a sikerhez

  • Általános orvos végzettséggel rendelkezel (szakvizsga nélküli orvosok, rezidensek jelentkezését is várjuk!)
  • Van MOK tagságod és érvényes működési engedélyed
  • Rugalmas vagy és szívesen utazol más városokban található plazma centereinkbe (centrumlátogató orvos)
  • Van B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetési tapasztalatod,
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Nem okoz problémát számodra esetenként szombati vagy délelőttől este 7-ig tartó munkavégzés.

Mire számíthat

  • Akár részmunkaidőben, rugalmas beosztással is csapattag lehetsz
  • Választhatod a teljes munkaidős foglalkoztatást is, rezidensképzés vagy külföldi munkavállalás megkezdése előtt, rezidens képzésed szüneteltetése esetén akár határozott idejű munkaszerződéssel is szívesen látunk
  • Versenyképes fizetésen felüli kereseti lehetőséget
  • Kihívásokkal teli munkakört, kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet kínálunk

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra, vagy küldje el nekünk önéletrajzát.

#1164726
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Budapest
Specialism
Life Sciences
Ref:
1164726

Talk to a consultant

Talk to Fekete Nikolett, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36707965528