Electrical design engineer

Gyakorlott erősáramú tervezőt keresünk mérnöki szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Gyakorlott erősáramú tervező pozíció nyitott nemzetközileg ismert, budapesti partnerünknél. A cég ipari projektekkel kapcsolatban nyújt tanácsadást és mérnöki szolgáltatásokat.

A következő feladatokban számítanak a leendő Gyakorlott erősáramú tervezőre:

  • Erősáramú rendszerek önálló tervezésse
  • Tervezési folyamatok optimalizálása
  • Ajánlatok műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Regionális tervezési projekteken való részvétel
  • Kivitelezések műszaki támogatása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Villamosmérnök végzettség (erősáramú szakterület)
  • Erősáramú tervezésben szerzett tapasztalat ipari jellegű projekteken (legalább 5 év)
  • Felhasználó szintű AutoCad és Dialux ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Revit szoftver ismeret
  • Tervezői jogosultság megléte

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség változatos és komplex projekteken
  • Magas színvonalú szakmai környezet

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1148599

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210