Electrical designer manager

Épületvillamossági tervezési projectmanager

Az Ön új cége:

Elektromos tervezési projektvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ipari csarnokok generálkivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos szakági projektmérnökre:

- Épületvillamossági tervek minőségi ellenőrzése
- Alvállalkozók koordinálása
- Helyszíni kooperációkon való részvétel
- Elektromos kivitelezés lebonyolítása a műszaki átadásig
- Kapcsolattartás az érintettekkel (megrendelők, tervezők, egyéb szakágak)
- Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok versenyeztetése

Mire van szüksége a sikerhez:

- Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Épületvillamossági kivitelezésben és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

- Hosszú távú karrierlehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, utazás támogatás, jogosultsági díj)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

#1163651
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1163651

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210