Electrical Manager

Elektromos projektvezetőt keresünk ingatlanfejlesztő partnerünk számára.

Electrical manager

Az Ön új cége:

Elektromos projektvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő partnerünknél Pest megyében. A cég főképp logisztikai központok és gyártócsarnokok kivitelezését végzi.

Az Ön új pozíciója:

Az Elektromos projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal
  • tervek felülvizsgálata
  • épületvillamossági kivitelezésének vezetése
  • épületvillamossági előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre és biztonságra vonatkozó szabványok betartása és betartatása
  • párhuzamosan futó projektek irányítás

Mire van szüksége a sikerhez?

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat releváns projekteken
  • villamosmérnök végzettség
  • AutoCad tudás előny
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság előnyt jelent

Mire számíthat partnerünkhől?

  • kiemelkedő juttatási csomag (alapbér, céges autó magánhasználatra, 2 havi bónusz)
  • hosszútávú karrierlehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

#1161092
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1161092

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210