Elektromos építésvezető

Elektromos szakági építésvezetőt keresünk budapesti, generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Elektromos szakági építésvezető pozíció nyitott az építőipari generálkivetelezés teljes szolgáltatási körében tevékenykedő, budapesti partnerünköz. A kedves jelöltre irodaház, lakóház és hotel projektek lebonyolításában számítanak.

Az Ön új pozíciója:

Az elektromos szakági építésvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • az elektromos szakági kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete,
  • projektek lebonyolítása az idő- és költséghatároknak megfelelően
  • kiviteli ütemtervek elkészítése
  • a kiviteli tervek és a költségvetések felülvizsgálata
  • közreműködés az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében, versenyeztetésében és ellenőrzésében
  • alvállalkozók és beszállítók koordinálása
  • felelős műszaki vezetői feladatok ellátása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • szakirányú villamosmérnöki/technikusi végzettség
  • erősáramú kivitelezésben szerzett, minimum 5 éves építésvezetői gyakolat
  • többlakásos lakóépület vagy irodaház villamos kivitelezésében szerzett, építésvezetői / technikusi tapasztalat
  • MV-ÉV felelős műszaki vezetői jogosultság
  • önálló munkavégzés
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + céges autó + laptop + telefon)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Cliquez ici pour accéder à la politique de protection des données HAYS, qui fournit des informations détaillées sur la façon dont nous utilisons et protégeons vos informations personnelles, et vos droits par rapport à cela.

Résumé

Type de contrat
Permanent
Secteur d'activité
Építőipar
Localisation
Budapest
Spécialité
Építőipar
Réf.:
1149550

Contactez-nous

Parlez à Altmann Andras, en charge de cette offre, située à Budapest

Téléphone: +36704122210