Elektromos projektvezető

Elektromos projektvezetőt keresünk multinacionális, mérnöki szolgáltatásokat nyújtó budapesti partnerünkhöz.
Az Ön Új cége

Elektromos projektvezetőt keresünk nemzetközileg elismert, teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, partnerünkhöz Budapestre. A cég élelmiszer-, gyógyszer- és olajipari létesítmények kivitelezésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

Az Elektromos projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:
  • A tervezési és az engedélyezési dokumentációk alapján az épületvillamossági munkálatok műszaki ellenőrzése
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás, tervezés optimalizálás a műszaki specifikációk alapján
  • Minőségbiztosítás a műszaki előírásoknak megfelelően (minőségellenőrzés / jelentéstétel)
  • Az alvállalkozók irányítása és ellenőrzése
  • Mindennapos helyszíni munkavégzés

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Villamosmérnök végzettség
  • Releváns tapasztalat épületvillamossági műszaki ellenőrzésben nagy volumenű, ipari projekteken
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerüntől?

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Mutinacionális munkakörnyezet
  • Nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1143057

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210