Elektromos szakági előkészítő mérnök

Elektromos előkészítő mérnök keresünk jól ismert ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz Budapestre.

Az Ön új cége

Elektromos szakági előkészítő mérnök pozíció nyitott, kereskedelmi és logisztikai ingatlanok, valamint lakóépületek fejlesztésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünknél. A cég Pest-megyei lokációval várja a jelentkezőket.

Az Ön új pozíciója
A Elektromos szakági előkészítő mérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Projektek elektromos munkálatainak irányítása a projekt helyszínen
  • A projekt csapat koordinálása és munkafolyamatok megszervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és beszállítókkal
  • Együttműködés a különböző szakágakkal

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Szakirányú technikum és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Szeretsz a kivitelezés helyszínén lenni

Mire számíthat partnerünktől?

  • Átlag feletti alapjövedelem
  • Cafetéria, teljesítmény alapú bonusz és a csoport eredményéből való részesedés
  • Családias hangúlatú munkahelyi légkör
  • Jól kidolgozott karrier út

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

#1164334
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Temporary
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1164334

Talk to a consultant

Talk to Altmann Andras, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122210