Elektromos tervező / PLC Programozó

Jól ismert, nemzetközi autóipari gyártópartnerünk keresi új Elektromos tervező / PLC Programozó kollégáját.
Leendő feladataid új pozíciódban:
  • Már meglévő gépek fejlesztése, illetve új gépek tervezése
  • Villamos terv módosítása/elkészítése.
  • PLC programok módosítása/elkészítése.
  • HMI programok módosítása/elkészítése.
  • A szükséges dokumentumok elkészítése.
  • Innovációs ötletek kidolgozása.
  • Részvétel a géptelepítéseken/átadásokon.
Amire szükséged lesz a sikeres pályázathoz:
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok.
  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat.
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (Beckhoff/Siemens).
  • Villamos tervek készítésében szerzett tapasztalat (EPLAN).
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
Előny lehet a pályázáshoz:
  • Kamerás szenzorok programozásában szerzett tapasztalatot (Cognex/Keyence).
  • Szervó hajtások programozásában szerzett tapasztalatot.
  • Szenzorok ismeretét.
Amit partnerünk kínál neked:
  • Éves bónusz és 13. havi fizetés.
  • Napi egyszeri melegétkezés 250Ft/ebéd áron.
  • Ingyenes vállalati buszjáratok.
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben.
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok.
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem.
  • Biztonságos munkakörnyezet.
  • Képzések.
  • Lakóhelytől függően bejárás támogatás, vagy albérleti támogatás.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Komárom-Esztergom megye
Specialism
Engineering
Ref:
1159041

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312