Elektromos tervező / PLC Programozó

Jól ismert, nemzetközi autóipari gyártópartnerünk keresi új Elektromos tervező / PLC Programozó kollégáját.
Leendő feladataid új pozíciódban:
  • Már meglévő gépek fejlesztése, illetve új gépek tervezése
  • Villamos terv módosítása/elkészítése.
  • PLC programok módosítása/elkészítése.
  • HMI programok módosítása/elkészítése.
  • A szükséges dokumentumok elkészítése.
  • Innovációs ötletek kidolgozása.
  • Részvétel a géptelepítéseken/átadásokon.
Amire szükséged lesz a sikeres pályázathoz:
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok.
  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat.
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (Beckhoff/Siemens).
  • Villamos tervek készítésében szerzett tapasztalat (EPLAN).
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
Előny lehet a pályázáshoz:
  • Kamerás szenzorok programozásában szerzett tapasztalatot (Cognex/Keyence).
  • Szervó hajtások programozásában szerzett tapasztalatot.
  • Szenzorok ismeretét.
Amit partnerünk kínál neked:
  • Éves bónusz és 13. havi fizetés.
  • Napi egyszeri melegétkezés 250Ft/ebéd áron.
  • Ingyenes vállalati buszjáratok.
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben.
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok.
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem.
  • Biztonságos munkakörnyezet.
  • Képzések.
  • Lakóhelytől függően bejárás támogatás, vagy albérleti támogatás.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Autóipar
Hely
Komárom-Esztergom megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1159041

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Vagner Barna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 866 2312