Export Sales Specialist

Medical device, export, sales, külkereskedelem, értékesítő, disztribútor management, distribution

Az Ön új cége:

Orvosi műszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, export-orientált budapesti partnerünk számára keresünk új kollégát Export Sales Specialist munkakörbe.

Az Ön új pozíciója:

  • meglévő partnerek portfóliójának kezelése
  • beérkező érdeklődők konvertálása
  • új disztribúciós csatornák felkutatása
  • termékbemutatók tartása
  • szakmai kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • tárgyalóképes spanyol nyelvtudás nem feltétel, de nagy előny
  • jó kapcsolatépítő és előadó készség
  • találékony, felelősségteljes hozzáállás
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú közgazdász/orvosi végzettség előny
  • az SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amire partnerünktől számíthat:

  • a pozíciónak megfelelő korrekt bérezés
  • ösztönző csomag (cafeteria, teljesítmény-arányos prémium, céges mobiltelefon, céges laptop)
  • külföldi utazási lehetőség
  • a munka és magánélet egyensúlyának támogatása
  • rugalmas munkaidő és szabadságtervezés
  • rugalmas home office lehetőség
  • lehetőség felelősségteljes munkavégzésre egy stabil, nyugodt, kiemelkedő munkakörülményeket biztosító cégnél

Mit kell tennie most?

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kattintson a Jelentkezem gombra és küldje el nekünk önéletrajzát. #1165549
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Budapest
Specialism
Life Sciences
Ref:
1165549

Talk to a consultant

Talk to Viski Nora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 0036704895290