Export Sales Specialist

Medical device, export, sales, külkereskedelem, értékesítő, disztribútor management, distribution

Az Ön új cége:

Orvosi műszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, export-orientált budapesti partnerünk számára keresünk új kollégát Export Sales Specialist munkakörbe.

Az Ön új pozíciója:

  • meglévő partnerek portfóliójának kezelése
  • beérkező érdeklődők konvertálása
  • új disztribúciós csatornák felkutatása
  • termékbemutatók tartása
  • szakmai kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • tárgyalóképes spanyol nyelvtudás nem feltétel, de nagy előny
  • jó kapcsolatépítő és előadó készség
  • találékony, felelősségteljes hozzáállás
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú közgazdász/orvosi végzettség előny
  • az SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amire partnerünktől számíthat:

  • a pozíciónak megfelelő korrekt bérezés
  • ösztönző csomag (cafeteria, teljesítmény-arányos prémium, céges mobiltelefon, céges laptop)
  • külföldi utazási lehetőség
  • a munka és magánélet egyensúlyának támogatása
  • rugalmas munkaidő és szabadságtervezés
  • rugalmas home office lehetőség
  • lehetőség felelősségteljes munkavégzésre egy stabil, nyugodt, kiemelkedő munkakörülményeket biztosító cégnél

Mit kell tennie most?

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kattintson a Jelentkezem gombra és küldje el nekünk önéletrajzát. #1165549
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Budapest
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1165549

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Viski Nora, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 0036704895290